Neden üye olmalıyım?

Elipeacock.com’dan ziyaretçi olarak alışveriş yapabilirsiniz. Ancak siparişlerinizi sistemimiz üzerinden kolayca takip edebilmek ve gerektiğinde siparişinizle ilgili sizinle iletişime geçebilmek için hızlı bir şekilde üye olmanızı ve üyelik oluşturmanızı tavsiye ederiz. Ve ayrıca siparişlerinizin durum güncellemelerini size göndermek için.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Siparişinizle ilgili tüm güncel bilgiler üyelik sırasında bildirmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağından, herhangi bir değişiklik olması durumunda hesap bilgilerinizi güncellemenizi tavsiye ederiz.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Kayıt olurken “Şifremi unuttum” butonuna tıklarsanız sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Elipeacock.com'dan nasıl alışveriş yaparım?

Elipeacock.com’a üyeliğinizi oluşturduktan veya üye olduktan hemen sonra alışverişe başlayabilir, ürünleri sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini eksiksiz doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz ürünleri kişiselleştirmek için info@elideneme.wexatech.com adresinden bizimle iletişime geçebilir veya özel sipariş için randevu alabilirsiniz.

Randevu alın!

Türkiye'nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

Elipeacock.com’u Türkiye’nin her yerinden ziyaret edebilir, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz, yurt dışından da alışveriş yapmanız mümkün!

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Evet, Elipeacock.com’da gördüğünüz fiyatlara KDV dahildir.

Elipeacock.com üzerinden hediye gönderebilir miyim?

Evet, ödeme sayfamızda teslimat ve fatura adresi ayrımı bulunmaktadır. Hediyenizi göndermek istediğiniz adresi teslimat adresi olarak ekleyebilirsiniz. Bu sayede göndermek istediğiniz ürünü teslimatta belirttiğiniz adrese gönderebiliriz.

Nasıl öderim? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Elipeacock.com’dan yapacağınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir bankanın nakit ödeme (ATM) kartı ile yapabilirsiniz.

Elipeacock.com'dan alışveriş yapmak güvenli midir?

Kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ödeme işlemlerinin yapıldığı ve provizyon alındığı bankanıza otomatik olarak gönderilir. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilir ve Elipeacock tarafından tutulmaz. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı ziyaret edin!

Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz Elipeacock.com tarafından tutulmamaktadır.

Kişisel bilgilerim Elipeacock.com'da güvende mi?

Alışveriş ve üye olurken verdiğiniz bilgiler üyelik sözleşmesine uygun olarak saklanmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı ziyaret edin!