İş Birlikleri

Vakko White Line Koleksiyonu ile Tanışın;

Uzun yıllar boyunca kişiye özel siparişlerle nikah şapkası, gelin tacı, kına aksesuarı veya parti saç aksesuarları tasarlayan Eli Peacock, geçtiğimiz yıl yoğun talep üzerine ilk gelin saç aksesuarı koleksiyonunu Vakko Wedding için tasarladı.

İlham kaynağı romantik ve masalsı düşler olan koleksiyonun tüm tasarımları, Vakko White Line gelinliklerine, nikah ve afterparty elbise modellerine göre tasarlandı. Işıltılı kristal taşlar arasına bezenmiş inciler ve Swarovski kristaller, uçuşan tüyler, ipek kumaşlar ve tasarımcının imzası haline gelmiş üç boyutlu tasarımlar ile hazırlanmış çarpıcı şıklıktaki gelin taçları oldukça göz doldurdu.

Bu nedenle 2021 İlkbahar-Yaz gelin saç aksesuarı koleksiyonu, önceki sezondaki gelinlerden gelen beğeni ve geri bildirimler üzerinden hazırlandı. Bu doğrultuda tasarımcı yeni sezonda çok tercih edilen incili ve kristalli gelin aksesuarları çeşitliliğini arttırarak daha fazla gelinlikle uyum sağlanabilmesini hedefledi.

Bunlara ek olarak tasarlanan ve tamamı el üretimi ile hazırlanmış uçuşan tüylerden oluşan yasemin çiçeği tasarımları ile zambak görünümlü zarif çiçek firkete toka ve taraklar şimdiden birçok gelinin tercihi oldu.

Günümüz koşulları sebebi ile yoğunlaşan nikah organizasyonları için tasarlanan minimal nikah şapkaları, kepler, vualetler ve mini tül duvaklar (birdcage veil) ile beraberinde tasarlanmış kısa ve uzun modern nikah eldivenleri ise markanın klasikleri arasında şimdiden yerlerini almışa benziyor. Koleksiyonunun tamamlayıcısı haline gelmiş bu sofistike eldivenler şimdiden yılın favori aksesuarı oldular bile.

Her kadının severek kullanabileceği bir tasarımı rahatlıkla bulabileceği bu 60 parçalık zengin koleksiyonda, birçok tarza ve gelinlik modeline uygun ürün bulmak mümkün.

Bu nedenle nikahtan düğüne, her türlü davete zarafet katacak tasarımları görmek için Vakko White Line Koleksiyonu’na özel tasarlanan Eli Peacock modellerine bakmadan geçmeyin.

Seçkin Vakko Wedding ve Pronovias mağazalarında bulunan bu özel koleksiyon ile tasarımcının diğer koleksiyonları Eli Peacock Showroom’unda satışta.

Hazır tasarımların yanı sıra kişiye özel üretim de yapmakta olan marka, düğün saçınıza, elbisenize, ayakkabınıza ve organizasyonunuza en uygun olabilecek saç aksesuarını da tasarlayabilmektedir.

O unutulmaz güne hazırlanırken Eli Peacock’tan randevu almayı unutmayın…

Eli Peacock tasarımlarına ulaşabileceğiniz seçkin Vakko Wedding & Pronovias mağazaları;

Vakko Weeding; Zorlu, Suadiye, İstanbul / Bornova, İzmir / Çankaya, Ankara

Back to list