RENGİNİ SEÇ!

El yapımı saç aksesuarları, kemerler, küpeler ve dahası!
Tarzları ve formları birbirinden farklı bu özel aksesuarlar onlarca renk seçeneği ile sizlerin beğenisini kazanmak için tasarlanıyor.
Size vereceği hisse en çok inandığınız renklerle kuşandığınız bir sezon diliyoruz.
Kendini dilediği gibi ifade etmeyi seçen cesur ve zarif kadınların tercihi…

ENERJIK TURUNCU

Gün doğuşu ile canlanıp, günbatımı ile tazelenmek isteyenler bu ateş renginden gelen güce teslim olabilirler.

Sezonun dominant renklerinden biri olan turuncu, stilinizi güçlendirirken daha aktif ve enerjik hissetmenizi sağlayacak.

Eli Peacock ile sıcacık ve enerjik bir görünüme kavuşmak isteyenlerin tercihi…

ÇARPICI KIRMIZI

Bordodan mürdüme kırmızının farklı tonları tutkulu, özgür ve özgün kadınların şıklık tercihleri arasında başrolde.

Güç ve cesareti temsil eden bu renk, iddialı Eli Peacock tasarımıyla birleşince olduğundan daha etkileyici bir stile sahip olmanızı garantiliyor.

Kendini kırmızının ilham verici sıcaklığına bırakmaya var mısın?

TATLI PEMBE

Yaşam enerjisi veren pembeler içinde barındırdığı huzur ve dinginlik hissiyle pozitif hayaller kurduruyor.

Bulutlara çıkaran bu pudra tonları ve dahası için Eli Peacock koleksiyonuna göz atmadan geçmeyin.

Kristal taşlar, ipek kumaşlar ve tüyler kullanılarak hazırlanan bu eğlenceli saç aksesuarları ile romantik düşlere yolculuğa çıkıyoruz…

SOFİSTİKE MOR

Kimi zaman bordoya, kimi zaman mora kaçan lavanta tonları ile Eli Peacock’un doğadan ve doğallıktan ilham alan mor aksesuarları ile sofistike ve karakter sahibi bir stile kavuşmak mümkün.

DERİN MAVİ

İlk bakışta siyahla karıştırabileceğiniz en derin tonundan sizi yaz mevsimine ışınlayan açık tonlarına kadar bir çok tonunun kullanıldığı koleksiyonumuz ile mavinin derinliğini ve huzurunu üzerinizde hissedin.

SEMPATİK MİNT

Mint yeşili ilk bahar /yaz sezonunun en sempatik renklerinden. Eli Peacock’un özel el işçiliğiyle üretilen mint aksesuarlar özellikle yaz stiliniz için bir vazgeçilmeze dönüşecek.

İDDİALI ZÜMRÜT

Zümrüt renginin iddiası ve Eli Peacock’un güçlü el işçiliği ile tasarlanan saç aksesuarlarını kullanarak daha iddialı ve dikkat çekici bir stil elde edin.

ELEGAN SİYAH

Her daim elegan bir görünüm için Eli Peacock’un siyah koleksiyonu her koşulda vazgeçilmezler arasında yerini koruyor. Zamansız şıklığı yakalamanın en kolay yolu olan siyah saç aksesuarları ile her an şık görünmek mümkün.

ZARİF BEYAZ

Stilinizde önceliğiniz göz alıcı zarif bir stil ise Eli Peacock’un ışıltı ya da payetle fark yaratan saç aksesuarlarına güvenin.

IŞILTILI ALTIN

Üretiminde taşlar, tüyler ve ışıltılı kumaşlar kullanılan; Eli Peacock’un güçlü ve iddialı el işçiliği ile tasarlanan saç aksesuarları ile saçlarınızda altın ışıltısını hissedin.

ÇEKİCİ NUDE

Her tene ve her moda uyumlu, kullanıcıların gözdesi haline gelen Eli Peacock’un ışıltılı taçları ve gösterişli saç aksesuarları ile şık ve zamansız bir stile sahip olmak mümkün.