Basın

İlham Veren Saç Aksesuarları

Sonbaharın gelişi ile yeni trendler, yeni renkler derken şimdi sıra geldi kombinlerinizi tamamlayan saç aksesuarlarına. Özellikle bu sezonun saç aksesuarları önceki yıllara göre daha da heyecan verici.

Peki neler bu saç aksesuarları? Kombinlerinizi ışıldatacak, kombinlerinizi tamamlayacak.

Taşlı, Parıltılı, Toka ve Taçlar;

Yeni sezon taçlarında taş, pırıltı, ve fiyonk detayları ile karşılaşacaksınız. Farklı tasarımlar, iddialı dokunuşlarla bu sezonda taçlar çok konuşulacak, eğer bu ışıltıya kapılmak istiyorsanız mutlaka bu parçalardan edinin.

Taşlı tel tokalar ise yılların eskimeyen aksesuarları arasında yer alıyor. Kombinleriniz de minik bir dokunuş ile farklı bir havaya bürüneceğimiz gözlerden kaçmayan bir gerçek.

Saç Bantları ile 80’lere Yolculuk yapın;

Birçok defilede karşımıza çıkan bu saç bantları çeşitli şekillerde görmek mümkün. Bazıları saç bantlarını toplanmış saçlarla kullanmayı tercih ederken, bazıları da farklı bağlama şekli ile saçlarına dokunuş sağlıyor.

Monogram;

Kış aylarında saçlarınızı monogram saç tokaları ile süslemeye hazır olun. Özellikle minimal şıklık arayanların ilk aksesuar tercihi bu yönde olmalı. Farklı modeller seçerek minimal görüntünüzü bir ışık kondurun.

Back to list